top of page

İşletmem İçin YouTube Kanalı Oluşturmam Gerekir mi?

Güncelleme tarihi: 24 Oca 2022


YouTube Kanalı gibi bir konuda özellikle pandemi süreci ile birlikte kesinlikle risk almamak

işletme için youtube kanalı 2

gerekir. Firmanız için YouTube kanalını hiç düşünmeden oluşturmalısınız.Pandemi Sürecinde Youtube Kanalı Kurmak


Pandemi süreciyle birlikte baskı hizmetleriyle yapılan marka tanıtımında ciddi bir azalış olmuştur. Bunun en büyük sebebi ise Corona virüsüdür. İnsanlar temastan olabildiğince kaçınmak istemekteler. Bu yüzden de sosyal medyada çok daha fazla zaman geçirmeye başladılar. Özellikle YouTube, Instagram, TikTok gibi uygulamalarda geçirilen süre ciddi bir oranda artmıştır. Çoğu firma da bu doğrultuda reklamlarını dijital ortama kaydırmaya başlamıştır.


Bunların da ciddi bir getirisinin olduğu görülmüştür. Özellikle Influencer reklamları, Google reklamlar, Facebook ve Instagram reklamlarında ciddi bir artış ve ciddi bir getiri fark edilmiştir. Bundan dolayı firmalar kendi tanıtımlarını dijital ortamda sürdürmeye başlamıştır. Artık arama sonuçları da gösteriyor ki insanlar aklına takılan şeyleri firmalar ile iletişime geçerek değil Google’da arayarak bulmaya çalışıyor.işletme için youtube kanalı


Youtube Kanalı Nasıl İçerikler İçermeli?

Müşterilerinizin problemlerine, merak ettiklerini çözmeye yardımcı olacak içerikler üretmek, marka bilinirliğinizi arttırmaya yönelik içerikler üretmek sizi oldukça yukarıya taşıyacaktır. Bunun en iyi yollarından biri ise YouTube Kanalı oluşturarak içerikler üretmeye başlamaktır. Youtube Kanalınızı nasıl büyüteceğinize dair bilgi sahibi olmak isterseniz “YouTube Kanalınızı Nasıl Büyütebilirsiniz” başlıklı bloğumuzu buradan okuyabilirsiniz.


YouTube Kanalınızı en iyi şekilde oluşturmak için uzmanlar tarafından tavsiye edilen şey: bu işi aracı bir firmaya veya bilen bir ekibe danışmanız, yaptırmanızdır. Bunun faydası ise deneyimli bir ekip sizi hedef kitlenize çok daha kolay bir şekilde ulaştırabilir, müşterilerinizin problemlerini çok daha kolay çözebilecek videolar üretebilir, bu videoların da çok kaliteli olmasını sağlayabilir.


Monomotion Studio ailesi olarak bu konuda kendimize çok güveniyoruz! Uzman ekibimizle sürekli iletişim halinde olup kendinizi dijital ortamda, özellikle YouTube’de kanıtlamak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz!


Youtube Kanalınızı Besleyecek Örnek İşlerimiz
22 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page