top of page

ÜRETİM VE LOJİSTİK SEKTÖRÜ

Monomotion Studio, Üretim ve Lojistik Sektörüne Yönelik Videolar Üretir

Üretim ve lojistik firmaları için, üretim ağı içindeki konumlarını anlatmak ve şirketlerinin faydalarını dile getirmek oldukça önemlidir. Gelişim için atılan adımlarda ve sektör içindeki büyümeyi sağlama durumlarında, karmaşık mesajlarının hedef kitle tarafından anlaşılmasını sağlama durumunda devreye açıklamalı videolar girer.

 

İster işbirliği veya ortaklık durumlarında isterse bireysel faydayı dile getirmek için hazırlanan videolarla, eldeki veriler anlaşılır hâle getirilir, şirketin konumu en akılda kalıcı yolla aktarılır.

Marka değerini artırmada anahtar rol üstlenen açıklamalı videolar, modern bir iletişim yolu olmalarıyla da kurumların vizyoner kültürlerini desteklemektedir.

Üretim ve lojistik firmalarının sektör dinamiği gereği oldukça karmaşık olan mesajlarının kabulünü sağlamak için Monomotion'un profesyonel ekibi tarafından hikayeleştirilmiş videolar hazırlanır. Videolar sayesinde deneyim hissini yaşayan hedef kitlenin mesajı özümsemesi kolaylaşır.

üretim ve lojistik sektörü

Üretim ve Lojistik Sektörü videoları hangi alanlarda kullanır?

1)Kanal Ortakları İletişimi:

Üretim ve lojistik firmaları, ağlarını geliştirmek için yeni kanal ortaklarını zincirlerine katma süreçlerinde açıklamalı videoları tercih ederler. Gerçek verilerin hikayeleştirilerek anlatıldığı videolar, yeni katılımcılar üzerinde bırakılacak etkiyi kuvvetlendirir.

2)Kaynak Şeffaflığı:

Müşterilerinizi ve tüm dış paydaşlarınızı, materyal kaynaklarınız açısından bilgilendirmek, şirketinizin güvenilirliğini artırır. Kaynak paylaşımında hareketli videolar kullanmak ise netliğinizi artırmanın yanı sıra vizyonerliğinizi de destekler.

3)Reklam:

Firmanızın sağladığı ürün veya hizmet ne olursa olsun, müşteriyle işbirliği sağlayabilmek için önce kendinizi tanıtmanız gerekir. Şirketinizin faydalarını, ürün ve hizmetlerini aktarmada en başarılı yol, animasyon videolardır. Hedef kitleye yaşattığı tecrübe etme hissiyle animasyonlar, satış ve anlaşmalarda yüksek başarı getirir.

TANITIM FİLMİ: Services
bottom of page