top of page

SAĞLIK SEKTÖRÜ

Monomotion Studio, Sağlık Sektörüne Yönelik Videolar Üretir

Animasyon, beyaz tahta ve hareketli grafik videoları, karmaşık fikirleri açıklamada en iyi yöntem oldukları için, birçok disipline hitap eden sağlık sektörünün vazgeçilmez iletişim araçlarıdır. Sağlıkla ilgili konular, hastalar tarafından kavranması genellikle oldukça güç olan konulardır. Ürünlerin faydalarını ve kendilerini neden ilgilendirdiklerini hastalara aktarmada ideal yöntem, açıklayıcı videolardır.

Piyasaya yeni çıkan ürünlerin öncekilerden farkını, faydasını, içeriğini doktorlara, hemşirelere ve tüm sağlık kuruluşlarına aktarmada uzun ve yalnızca görsel ifadeyle sınırlı kalan yazılar yerine kısa, hareketli videolar tercih etmek, ürün başarısını artırmaktadır.

Hikayeleştirilerek anlatılan ürünlerin hedef kitle tarafından kabul edilme oranları oldukça yüksektir. Monomotion'un profesyonel ekibi tarafından hazırlanan videolar sayesinde “deneyimleme” hissini yaşayan alıcılar, ürünü çok daha kolay içselleştirmektedir.

Pazarlama ve marka değeri oluşturmak için de etkili olan videolu anlatımlar, modern yaklaşımlarıyla kurum kültürünüzü ve vizyonunuzu destekler.

sağlık sektörü

Sağlık Sektörü videoları hangi alanlarda kullanır?

1)Ürün Aksiyonu Açıklamaları:

Sağlık ürünlerinin moleküler seviyede girdikleri tepkime ve süreçleri açıklamada hareketli videolar kullanmak, anlatımı kolaylaştırıp hatırda kalıcılığı artırmaktadır.

2)Hastalık Eğitimleri:

Yeni keşfedilen virüsler gibi durumlarda hastalık belirtilerini ve etkilerini anlatmakta kullanılan videolar, sağlık uzmanlarına özel hazırlanır.

3)Hastaya Yönelik Açıklamalar:

Hastayı belirtiler, hastalık, ürün, sağlıklı yaşam gibi konularda bilgilendirmek için hikayeleştirilmiş videolar hazırlanır.

 

4)Kurum İçi Eğitimler:

Kurum içindeki iletişimi sağlamak ve paydaşları bilgilendirmek için, kuruma özel hazırlanır

 

5)Markalaşma:

Kurumun marka değerini artıracak videolar, televizyondan internete birçok mecra için hazırlanır ve sektör liderliği yolunda büyük destek sağlar.

TANITIM FİLMİ: Services
bottom of page