top of page

Videolarınızı Kolayca Öne Çıkarmak İçin 5 İpucu

Bu yazımızda Monomotion Studio olarak video tanıtım ipuçlarına değinmek istedik. Bir videoyu nasıl tanıtıyorsunuz? İyi bir tanıtım olmadan, hiç kimse videonuzu göremez. Bu yüzden en azından video tanıtımının temelleri öğrenmelisiniz.video tanıtım ipuçları nelerdir


Tanıtım İçeriğinizi optimize edin

Daha önce birkaç platform için uzunluk sınırlarından bahsetmiştik. Ayrıca uzunluk ve genişlik dahil olmak üzere boyut için belirli gereksinimleri olduğunu unutmayın.

İçeriğiniz bu şartları karşılamıyorsa, videonuzun hizmet içinde popüler olması pek olası değildir. Kendinizi kullanıcı olarak hayal edin! Kesinlikle optimize edilmiş şeyler izlemek istersiniz. Eğer bunu kendiniz yapamıyorsanız hemen Monomotion Studio ile iletişime geçin.


Küçük Resimleri Kullan

Küçük resmin ne olduğunu biliyor musunuz? Küçük resim, videoyu izlemeden önce gördüğünüz önizleme resmidir. Tüm sosyal medya için harika bir araçtır çünkü ilgi çekici fotoğraflarla videonuzun izlenmesini oldukça arttırabilirsiniz.

Özellikle YouTube kullanıcıları, videonun videoyu yayınlamadan önce küçük resimler kullanır. Bu, başkalarının ne izleyeceklerini önceden bilmelerine yardımcı olur.


Hashtag Ekle

Herkes Hashtag'lerin etkileşimi artırdığını bilir. Bu tüm sosyal medyayı ilgilendiriyor. Hashtag'ler bir arama aracı gibidir; anahtar kelimelere çok benzerler.

Instagram 30'a kadar hashtag eklemenize izin verir, YouTube 3'ü kabul eder ve Facebook'un doğrudan bir sınırı yoktur, ancak 10-30 anahtar kelime kullanılması tavsiye edilir.


YouTube Videolarınızı Paylaşın

YouTube'da bir şey yayınladığınızda, Facebook'taki topluluğunuzun ve diğer sosyal medya uygulamalarındaki takipçilerinizin bunu bilmesini sağlayın. Reklamların bu şekilde çalışacağını asla bilemezsiniz, bu nedenle içeriği manuel olarak tanıtmak için elinizden geleni yapmak en iyisidir.


Tanıtım Yorumlarıyla Etkileşim Kurun

Videografi hilelerini kullanmanın yanı sıra, hedef kitlenizin gerçek insanlar olduğunu da unutmamalısınız. Onlarla ne kadar çok etkileşime girerseniz, sadakatleri o kadar büyük olur.

Tepkileri bırakın ve soruları yanıtlayın. Bu, algoritmanın içeriğinizi daha yükseğe göndermesini sağlayacak ve kullanıcıları daha fazla yazmaya teşvik edecektir.video tanıtım ipuçları


Seçim senin!

Ticari, profesyonel veya blog videoları mı oluşturacaksınız? Bahsettiğimiz hizmetler bundan daha fazlasını yapmanıza yardımcı olur!


En iyi sonuçlar için bir Video uzmanına danışmanız sizin için daha sağlıklı olacaktır.


Monomotion Studio olarak bu hizmeti sizlere vermek bizi çok mutlu eder! Monomotion Studio olarak bu tekniklerin hepsini en iyi şekilde uyguluyoruz. Bizimle hemen iletişime geçerek videolarınızı en iyi şekilde tanıtın!


Bu yazımız ilginizi çektiyse "LinkedIn Video İçerik Türleri" içeriğimize göz atabilirsiniz.18 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page