top of page

Marka Bilinirliğinizi ve Bağlılığınızı Hızlandırmak için LinkedIn Videoları

Güncelleme tarihi: 24 Oca 2022

LinkedIn’in popülerliğinin giderek artması sonucunda dünya çapındaki pazarlamacılar, platformun sadece bir sosyal medya platformu olmaktan etkili bir B2B müşteri adayı yaratma aracına dönüşme hünerini fark ettiler. LinkedIn videoları ile marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz.


2017 yılında platformda 300 milyondan fazla video gösterimi elde edildi . Ancak aradan 4 yıl geçmesine rağmen, bazı pazarlamacılar LinkedIn yerel videolarının sahip olduğu olağanüstü iş olanağının hâlâ farkında değil. Bugün Monomotion Studio Ailesi olarak bu fırsatlardan bazılarını ve bir işletme sahibinin bunlardan nasıl yararlanabileceğini ve başarının kokusunu nasıl alabileceğini tartışacağız.LinkedIn videoları

LinkedIn Video Pazarlamanın Büyüyen Trendi

Görüldüğü gibi, videolar ve video pazarlama, son yıllarda geniş bir popülerlik kazandı ve önemli bir yatırım getirisi elde etmede etkili oldu. İstatistikler , pazarlama faaliyetleri için video içeriğinden yararlanan şirketlerin, kullanmayanlara göre gelirlerini %49 artırdığını söylüyor . Bu, LinkedIn video pazarlamasının markalar adına olumlu etkisi oldu . Giderek daha fazla video ve animasyonlu içerik paylaşılıyor ve izleniyor. Özellikle Monomotion Studio gibi iyi video yapan firmalar son dönemlerde oldukça ön plana çıkmaya başladı.

E-Ticaret'te LinkedIn Videolarının Yükselişi

LinkedIn videolarına geri dönersek, LinkedIn dünyanın en büyük profesyonel ağlarından birisi haline geldi ve giderek büyümeye de devam ediyor. Dolayısıyla platformda paylaşılan her bir içerik bir markayı doğrudan etkiliyor . Bilindiği gibi LinkedIn, daha görsel bir yaklaşıma geçmeden önce öncelikle metinsel içeriğe eğildi. Son zamanlarda ise video içeriklerinin oldukça arttığını gördük.


İyi niyetli bir marka otoritesi oluşturmak için LinkedIn'de yüksek kaliteli videolar paylaşmanız şarttır. Bu videoları elde etmenin yolu da uzmanından geçiyor. Monomotion Studio ile iletişime geçerek videolarınızı en iyi şekilde hazırlayabilirsiniz.


Bu yazımız ilginizi çektiyse "Video Tanıtım İpuçları" yazımıza göz atabilirsiniz!

LinkedIn  videoları

Marka Bilinirliğinizi Geliştirecek Örnek Çalışmalarımız
22 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page