top of page

HALKLA İLİŞKİLER

Halkla ilişkiler

Monomotion Studio, Halkla İlişkilere Yönelik Videolar Üretir

Animasyon videolar, iletişim yönetimindeki en modern ve güçlü yoldur. Kamunun ilgisini, temsil edilen kurumların davranışları üzerine çekmek ve aradaki bağı kuvvetlendirmek için ideal yol, kısa ve paylaşılabilir videolar kullanmaktır. Hikayeleştirilmiş videolar aracılığıyla hedef kitleyi yakalamak ve empati kurmasını sağlamak, daha önce hiç olmadığı kadar kolaydır.

Temsil edilen kişi ve kurumlar hakkında kamuya duyurulmak istenen bilgiler, çoğu zaman istenildiği gibi aktarılamamaktadır. Videolar sayesinde, hedef kitlenin ilgisini en yüksekte tutularak verilmek istenen tüm detaylar iletilebilmektedir. Videoların hikayeleştirilmiş olması da akılda kalıcılığı artırmaktadır.

Halkla İlişkiler videoları hangi alanlarda kullanır?

1)Etkinlik Duyurumu:

Videolar, büyük etkinliklerin olabildiğince geniş kitlelere yayılmasında anahtar rol oynar. Kısa, canlı ve modern videolar, kolay paylaşılabilir oldukları için az çabayla çok kişiye ulaşılmasını sağlar.

2)Önemli Konuların Kamuyla Paylaşılması: 

Bir şirket politikasını veya etkinliğin gerçekleştirilmesine iten temeli paylaşmak gerektiğinde, tüm ayrıntıları hatırlanabilir şekilde sunan videolardan yararlanabilirsiniz. Klasik medyada yapılan duyurulara çoğunlukla dikkat edilmediğini de göz önünde bulundurarak, önemli açıklama videolarınızı internet üzerinden, dikkat çekici videolarla paylaşabilirsiniz.

3)Etkinlik Çizelgesi Paylaşımları:

Birçok rakam ve ayrıntı içerek etkinlik çizelgelerini klasik tablolarla aktarmak kafa karıştırıcıdır. Karmaşayı önlemek için ekibinize, hem görsel hem de işitsel mesajlarla tüm detayları özümseterek aktaran videoları tercih etmek, başarılı etkinliklere imza atmanızı sağlayacaktır.

TANITIM FİLMİ: Services
bottom of page