top of page
bilişim sektörü

Monomotion Studio Bilişim Sektörüne Yönelik Videolar Hazırlar.

Bilişim sektörünün karmaşık mesajlarını hedef kitleye aktarmada en büyük yardımcısı kısa videolardır. Birçok verinin paylaşıldığı mesajların detaylarına vakıf olmak için yalnızca görsel veya yalnızca işitsel yöntemler kullanmak, yetersizdir. Görsel sembolleri işitsel mesajlarla destekleyen videolar, tekrar izlenebilme özellikleriyle de ayrıntıları aktarmada ideal yoldur.

Hedef kitlenin, yeni gelişen ürünlere neden ihtiyaç duyduklarını anlamaları için hikayeleştirilmiş videolar kullanmak, satış başarısını artırır.

 

Monomotion'un profesyonel ekibi tarafından hikayelerle özümsetilerek oluşturulan videolarla, yeni ürünlerin akılda kalıcılığı da yüksektir.

Bilişim gibi daima yeniyi simgeleyen bir sektörün, iletişimini geçmiş teknolojilerle sürdürmesi en başından abestir. İletişimin en modern hâli olan kısa videolar, bilişim sektörünün ideal çözüm ortağıdır.

Bilişim Sektörü, videoları hangi alanlarda kullanır?

1)Ürün Açıklama: 

Yeni ürünlerin faydalarını açıklamada kullanılan videolar, hedef kitlenin davranışlarına doğrudan etki eder ve ürün satışlarını artırır.

2)Veri Görselleştirme: 

Birçok rakam ve tablo içeren veri aktarımı durumlarında, yazılı raporlar, konumlandırılmamış bilgi olarak kabul edilirler. Bu bilgileri video yoluyla aktarmak, verilerin gerçek anlamda temsil edilmelerine olanak sağlar ve uzun süreli hafızaya alınmaları kolaylaşır.

3)Demo: 

Bazen ürünlerinizi anlatmanın en iyi yolu, nasıl çalıştıklarını göstermektir. Kısa ve hikayeleştirilmiş bir ürün videosu, hedef kitleye gerçek deneyim hissini yaşatarak ürünü anlamasını ve bağ kurmasını sağlar.

 

4)Müşteri Hizmetleri: 

Teknoloji ürünlerini anlamak ve kullanmak çoğu kullanıcı için zordur. Bu zorluğu aşma adına müşterilerinize, ürünü nasıl kullanacaklarını gösteren bir video hazırlamak hem onların işlerini kolaylaştırır hem de sizin kullanıcı dostu bir imaja sahip olmanızı sağlar.

BİLİŞİM SEKTÖRÜ

TANITIM FİLMİ: Services
bottom of page